Grotere doelgroep in 2009
Net als in 2008 bestaat de primaire doelgroep van het congres uit beslissers van grote fleetowners. In 2009 richt het programma zich ook op financiële en hrm managers van bedrijven met meer dan medewerkers. Het doel is om het bezoekersaantal te verhogen van 250 naar 350.
Een dag vol winst
Fleet Management is dé gelegenheid om in een fantastische ambiance advies te krijgen van experts en te netwerken met uw vakgenoten en leveranciers.
Top adviseurs, de beste Fleet Manager van Nederland, fiscalisten en mobiliteitsexperts die hun tijd ver vooruit zijn staan voor u klaar. Het congres Fleet Management staat voor trends die bepalend zullen zijn voor uw werk.
Bent u de beste Fleet Manager van 2009?
In 2008 kreeg Jos Donders, Hoofd Wagenparkbeheer van de Politie Midden- en West Brabant, de Fleet Manager van het jaar Award uitgereikt door dagvoorzitter Humberto Tan. Laat u nomineren en wie weet staat u op 29 mei op het podium om de prestigieuze “Fleet Manager van het jaar Award” in ontvangst te nemen. (Neem contact op met Martijn Beckers voor meer informatie.)
Een goede indruk van het congres
CarChannel heeft TV opnames gemaakt op het vorige congres. Het resultaat hieronder te aanschouwen. U krijgt hier een perfecte indruk over het congres, de sfeer, bezoekers, sprekers, etc.
DE DOELGROEP
Deze netwerkdag is met name bedoeld voor:
NICE TO KNOW
Het congres in 2008 is milieuvriendelijk geweest. Alle CO2 uitstoot die werd veroorzaakt door het congres is gecompenseerd met klimaatprojecten. De bezoekers, sprekers en standhouders van het Fleet Management congres zorgde voor de volgende CO2 uitstoot: