heliview research
Over Heliview
Over Heliview
Aandachtsgebieden
ICT Business Monitor
ICT Consumer Monitor
Mobiliteit
HRM
Charitatief
Financieel
Facilitair
Overig multi client onderzoek

Maatwerk / Referenties

 
ICT Zakelijke Markt

rapport
Unified Communications 2008
beschikbaar: per direct


Bedrijven en haar werknemers denken dat het helemaal voor elkaar hebben met mobiele telefoons, mailboxen en laptops. Ondertussen zijn ze onbereikbaarder dan ooit. Het antwoord hierop luidt: Unified Communications. Heliview onderzoekt de huidige situatie omtrent interne en externe communicatie binnen en tussen organisaties in het Nederlandse bedrijfsleven middels de Unified Communcations Monitor 2008.

Zaken die onder meer aan bod komen binnen de onderzoeksrapportage zijn de bekendheid met Unified Communications, de early adaptors ervan, de huidige inrichting van het communicatieproces binnen en tussen vestigingen en plannen en huidige toepassingen op het gebied van Voice over IP / Video over IP, zakelijke voicemail, e-mailmanagement, video vergaderen, video / audio conferencing, instant messaging en presence.

Kortom: dit onderzoek is uitermate geschikt om een beeld te vormen van de communicatiestromen binnen en tussen vestigingen en de daarmee samenhangende problematiek. Waar liggen kansen om daarop in te springen? Welk type organisaties zijn met name gebaat bij Unified Communications? In welke branches dient de naamsbekendheid van en interesse in Unified Communications nog te worden aangewakkerd? Op al deze vragen biedt de Unified Communications Monitor 2008 een antwoord.


Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Thanassis Vassiliadis MBA op telefoonnummer 076 - 548 40 00

| terug |

Recent Nieuws

meer nieuws